Přeskočit na obsah

O společnosti

Realizovat projekty ve vysoké kvalitě za dostupné ceny. Taková je filozofie, které se v JK ‑ EU Invest držíme za každé situace.

Na trhu s nemovitostmi působíme od roku 2010. Od té doby rozšiřujeme svoji oblast činností tak, abychom dokázali zajistit kompletní proces výstavby nemovitostí – od nákupu pozemku, přes návrh, stavební řešení a projektovou dokumentaci stavby, až po výstavbu a následný prodej nebo pronájem. Klientům pomáháme také s doplňkovými službami, například s právním či hypotečním poradenstvím.

Za více než 11 let činnosti jsme si vybudovali pevné postavení na trhu a stali se respektovaným hráčem v oboru. Své aktivity primárně zaměřujeme na Plzeň, její blízké okolí a Šumavu.

Významné milníky naší společnosti

2010

První investice do výstavby nemovitostí.

2012

Zahájení vlastní výstavby 1. etapy nové obytné čtvrti v Plzni-Křimicích.

2014

Dokončení 1. etapy obytné čtvrti v Plzni-Křimicích.

2016

Dokončení obytného domu s podnikáním v Plzni-Lobzích.

2019

Dokončení výstavby 52 rodinných domů v Plzni-Křimicích.

2020

Zahájení projektu horských rodinných domů v Nových Hutích na Šumavě.

2021

Dokončení bytového domu v Plzni-Křimicích.
Příprava výstavby rodinných domů ve Vejprnicích.

2022

Zahájení výstavby polyfunkčních domů v Plzni-Křimicích.

Naše výhody

Proč zvolit spolupráci právě s námi?

Jsme rodinná společnost se stabilním zázemím

Stabilní finanční zázemí nám poskytuje nezávislost v rozhodování a umožňuje stavět jen projekty, které mají smysl. Jako rodinná firma si dokážeme udržet osobní přístup k zákazníkům. Dlouhodobá spokojenost klienta je pro nás absolutní prioritou.

Zajistíme výstavbu nemovitosti od A do Z

Postaráme se o kompletní proces výstavby nemovitosti – od koupě pozemku, přes návrh, projektovou dokumentaci, stavební řešení, až po výstavbu a následný prodej či pronájem. Zákazníkům nabízíme i doplňkové služby jako právní nebo hypoteční poradenství.

Stavíme, jako bychom stavěli pro sebe

Finální cena je bezpochyby důležitým parametrem, ale nesmí stát na prvním místě. Naším hlavním cílem je přijít s optimálním řešením, které přinese vysokou kvalitu. Budovy realizujeme tak, jako bychom v nich měli sami žít či pracovat.

Spolupracujeme jen s prověřenými partnery

S našimi partnery máme dlouholeté výborné zkušenosti a víme, že se na ně můžeme spolehnout. Spolupracujeme jen s osvědčenými stavebními společnostmi a dodavateli, kteří nám garantují nejvyšší možnou kvalitu.

Neustále se vzděláváme a rozvíjíme

Zajímáme se o nejnovější technologie a moderní materiály. Primárně však používáme osvědčená řešení, která přináší přidanou hodnotu pro koncového zákazníka. Opíráme se o mnohaleté zkušenosti v oboru.

JK - EU Invest s. r. o.

Máte dotazy? Ozvěte se nám.